Menu
Привітання Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Привітання Сторожинецької районної державної адміністрації до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

By In Новини On 13.10.2020


Шановні краяни!

14 жовтня в день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День Захисника України та День Українського козацтва. Ці дати повертають нас до істинної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу. Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем і мечем.
Нині перед українськими захисниками знову стоїть надскладне та відповідальне завдання – боронити нашу державу, її цілісність, свободу, честь української нації. Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм.

Хочемо подякувати усім мешканцям району, які стоять на захисті держави, – непереможним бійцям АТО та ООС; мужнім волонтерам; лікарям, які під кулями борються за життя наших воїнів; капеланам, котрі допомагають нашим військовим психологічно та морально.

Вітаємо усіх захисників України, наших Героїв та їхні сім’ї. Бажаємо витривалості та терпіння, твердої віри, благополуччя й міцного здоров’я. Хай затишок і спокій повернуться до українських родин! Ми переможемо, адже за нами правда!

Слава Україні! Героям слава!

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.