Menu
Привітання в. о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василя Гоцуляка до Дня захисника України

Привітання в. о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василя Гоцуляка до Дня захисника України

By In Новини On 11.10.2019


Шановні захисники України!

Прийміть вітання з нагоди Дня захисника України, яке ми відзначатимемо 14 жовтня!

Ця дата повертає нас до істинної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Богородицю. Незламний козацький дух та глибока віра віками формували витривалий характер українців, давали наснагу в боротьбі за свободу. Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем і мечем.
Сьогодні цей день об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, в тому числі, – вояків Української Повстанської Армії,  бійців АТО, операції об’єднаних сил, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми низько вклоняємося їм за щоденний подвиг, за мужність і героїзм. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники України!

Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.