Menu
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

By In Новини On 29.05.2020


Як повідомляють в Сторожинецькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, пенсію можна оформити, не виходячи зі свого дому, за принципом «одне відвідування». Даний сервіс спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг.

Сервіс передбачає:

1 –  подання заяви на призначення пенсії онлайн, прикріпивши завірені кваліфікованим електронним підписом необхідні копії документів.

2 –   звернення до відділу обслуговування громадян з оригіналами документів, коли прийде відповідна СМС, щоб отримати пенсійне посвідчення.

Для того, щоб подати заявку онлайн, необхідно пройти кілька етапів:

  • Зареєструватися на вебпорталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ з допомогою кваліфікованого електронного підпису;
  • Обрати пункт «Заява на призначення пенсії»;
  • Заповнити анкету;
  • Завантажити документи;
  • Підписати заяву електронним підписом;
  • Відправити її до ПФУ;
  • Дочекатися СМС (протягом 10 днів) – і прийти до сервісного центру за пенсійним посвідченням.

Звернення, відправлене до Пенсійного фонду України, автоматично обробляється у його структурних підрозділах, а на вебпорталі користувач може відстежувати стан обробки свого звернення – в режимі перегляду всіх звернень, поданих особою до Пенсійного фонду України.

Нагадуємо, що сьогодні отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду можливо також з мобільних пристроїв (смартфон, планшет) за допомогою мобільного додатку «Пенсійний фонд».

Звертаємося  громадян — жителів Сторожинецького району Чернівецької області на період карантину утриматися від особистого відвідування Сторожинецький відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій та користуватися онлайн сервісами!

Новини пенсійного фонду


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.