Menu
Питання якості роботи зі зверненнями громадян на контролі влади району

Питання якості роботи зі зверненнями громадян на контролі влади району

By In Звернення громадян, Новини On 17.10.2011


Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2011 року  підведено сьогодні на щотижневій нараді голови райдержадміністрації Франца Федоровича із заступниками голови, керівником апарату та керівниками окремих підрозділів райдержадміністрації, міністерств і відомств України.

Загалом за  звітній період в районній державній адміністрації  розглянуто 1324  звернення громадян. Письмових звернень зареєстровано – 921 ( 897 звернень  –  2010р.), що  на  24 звернення більше  ніж за 9  місяців  2010 року, та на особистому прийомі прийнято  403 осіб (527 звернень-  2010р.)  що на 124 звернення  менше ніж за відповідний  період  минулого  року.

За 9 місяців 2011 року із району до Адміністрації Президента України    звернулось 25 осіб (в 2010 році – 28 осіб); до Кабінету Міністрів України  – 16 осіб ( в 2010 році- 77 осіб); до обласної державної адміністрації – 112 осіб (в 2010 році – 86 осіб).

На особистий прийом до керівника районної влади прийшли  403 особи, переважно це інваліди, учасники війни, бойових дій, багатодітні сім’ї, одинокі матері, ветерани праці та пенсіонери.

Основним питанням, з яким вони звертаються до органів влади є соціальний захист населення, його частка до всіх порушених питань становить 45,8%. Із 1324 питань працівниками райдержадміністрації позитивно вирішено 976 питань, роз’яснено – 267 питань, відмовлено – 81 звернення.

Упродовж звітного періоду одноразову матеріальну допомогу надано 772 особам на загальну суму у 213000 грн.

З метою зменшення кількості звернень громадян до вищестоящих  органів влади 06.09.2011 року прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації №502, яким затверджено графік  виїзних особистих прийомів громадян  керівництвом  районної державної адміністрації за місцем їх праці та проживання, в населених пунктах району, а також склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень при  районній  державній адміністрації.

Загальним відділом  апарату райдержадміністрації організовано та проведено 9 перевірок стану роботи зі зверненнями громадян в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних службах міністерств і відомств, виконкомах місцевих рад району.

Також виконується розпорядження  облдержадміністрації № 572-р від 17.09.2009р.«Про затвердження Порядку розгляду та оперативного реагування  на звернення громадян, що надійшли на урядову телефонну «гарячу лінію».

За результатами проведеного аналізу встановлено, що впродовж  9 місяців 2011 року районною державною адміністрацією зареєстровано  12 звернень громадян, які звернулись на урядову телефонну «гарячу лінію».

Головою  районної державної  адміністрації 30.05.2011 року прийнято розпорядження за № 327 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації районної державної адміністрації».За цей час на  адресу районної державної адміністрації надійшов один запит про кількість інвалідів, які проживають у Сторожинецькому  районі. Відповідь надана згідно встановленого законом порядку.

У лютому 2011 року на засіданні колегії районної державної адміністрації заслуховувалось питання „Про роботу із зверненнями громадян. В липні 2011 року на засіданні колегії районної державної адміністрації розглядалось питання виконавської дисципліни та заслуховувалась робота по зверненню  громадян, яке знаходиться на контролі в загальному відділі апарату районної державної адміністрації.

Упродовж 9 місяців цього року Франц Федорович особисто здійснив 44 виїзні прийоми громадян,  на яких прийняв 97 осіб. Жодне звернення жителів Сторожинеччини не залишилося без розгляду та щодо кожного питання надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами розгляду питання про роботу зі зверненнями громадян Франц Федорович надав низку доручень, спрямованих на покращення цієї роботи в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.