Menu
Районна державна адміністрація звертається до жителів району, які бажають продати своє помешкання

Районна державна адміністрація звертається до жителів району, які бажають продати своє помешкання

By In Новини, Оголошення, конкурси On 30.07.2019


25 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року  № 616, якою затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

В рамках реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, державним бюджетом України на 2019 рік передбачено виділення коштів у вигляді субвенції з  державного бюджету місцевим бюджетам Чернівецької області у розмірі 12,6 млн. грн., яка буде розподілена на райони відповідно до поданих пропозицій органами місцевого самоврядування ОТГ, районною державною адміністрацією.

У Сторожинецькому районі є 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років  та  46 осіб з їх числа віком від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку з метою забезпечення їх власним житлом.

Враховуючи встановлені короткі терміни для формування пропозицій звертаємось до жителів району, хто бажає продати своє помешкання, яке знаходиться в задовільному стані, є наявні всі правоустановчі документи на майно  й воно не перебуває під іпотекою, арештом,  просимо звертатись до:

– служби у справах дітей районної державної адміністрації за адресою: м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 6 а (приміщення районної державної адміністрації, 4-й поверх, каб. 60, 63), за телефонами: (03735) 2-27-91, 2-13-44 та е-mail: storrda24@i.ua.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.