Menu
РЕЄСТР НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ПЛАТНИКА

РЕЄСТР НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ПЛАТНИКА

By In Новини On 12.03.2018


В Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області нагадують, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» (далі – Порядок) визначено порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

Відповідно до п. 12 Порядку з метою забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб відомостями, що містяться в Реєстрі неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), на офіційному веб-сайті ДФС забезпечується відкритий доступ до таких відомостей.

Інформація з реєстрів ДФС оприлюднюється на офіційному порталі ДФС України  у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет» у вкладці Реєстри – «Реєстр неприбуткових організацій та установ» за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/registers. Для перевірки даних щодо включення до Реєстру достатньо здійснити пошук за кодом ЄДРПОУ.

А щоб скористатись «Електронним кабінетом» для подачі звітності, необхідно використовувати електронний цифровий підпис, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.