Menu
Рішення районного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Сторожинецького району № 53 від 16 грудня 2012 року

Рішення районного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Сторожинецького району № 53 від 16 грудня 2012 року

By In Новини, Публічні документи On 16.12.2012


 У зв’язку із складними погодними умовами, пов’язаними із сильними снігопадами та з метою попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій та подій районний штаб з координації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Сторожинецького району вирішив:

1. Органам виконавчих комітетів міської, селищної та сільських рад :

1.1. Надати голові районної державної адміністрації уточнену інформацію щодо стану транспортного сполучення, електропостачання кількості задіяної техніки на розчищення автомобільних доріг, кількості працівників, які працюють по відновленню життєдіяльності, а також інформацію про можливі факти заторів автомобільної техніки з людьми та стану їх евакуації в комунальні установи та заклади охорони здоров’я.

У разі потреби забезпечити проживання, харчування та надання медичної допомоги особам, що не мають змоги повернутися до місця проживання.

Інформацію надати станом на 16.00 в районну державну адміністрацію, про невідкладні факти повідомляти негайно.

1.2. Звернутися до керівників усіх форм власності комунальних, аграрних та інших підприємств, що розташовані на території району та міста для  залучення снігоочисної техніки.

1.3. Надати доручення керівникам навчальних закладів моніторити ситуацію  щодо фактів можливого відключення електропостачання та газопостачання навчальних закладів, про що повідомляти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації для прийняття рішення про тимчасове припинення навчального процесу.

2. Райавтодору  ( Баяк А.І.), РВ ТУМНС в Чернівецькій області ( Федько  М.П.), Сторожинецьке міжрайонне управління водного господарства ( Лосик   С.І.)  забезпечити постійне чергування тягачів на традиційно важких ділянках дорогах з метою буксирування транспортних засобів на період ускладнення погодних умов. Зосередити діяльність щодо створення безпечних умов руху на основних магістральних дорогах району.

3. РВ УМВС України в Чернівецькій області ( Крилюк Т.Т.), РВ ТУМНС

( Федько М.П.) здійснити перевірку записуючих телефонних гарячих ліній з метою встановлення осіб, які зверталися за допомогою. Інформацію про вказані факти надавати районній державній адміністрації щоденно станом на 11.00. В інформації зазначити місце затору, марку, рік випуску та власника транспортного засобу з метою надання вчасної допомоги.

4. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації районної державної адміністрації ( Руденко А.В.),  РВ УМВС України в Чернівецькій області ( Крилюк Т.Т.), РВ ТУМНС ( Федько М.П.) підготовити звернення до населення району щодо утримання та обмеження без потреби виходу і виїзду на власному транспорті з метою уникнення можливих заторів та переохолодження на території снігових переметів.

Звернення розмістити на офіційному сайті районної державної адміністрації.

5. Управлінню економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації:

5.1. Спільно з районною електромережею та газовим господарством забезпечити постійне електро та газопостачання населених пунктів.

5.2.  Спільно з диспетчерською службою розмістити оголошення на території районного автовокзалу   з метою обмеження руху автобусів на шляхи, якими ускладнено сполучення з населеними пунктами.

6. Центральній районній лікарні ( Плегуца М.Д.) надавати щоденно інформацію про кількість та стан осіб, що звернулись до медичних закладів з діагнозом обмороження кінцівок та переохолодження.

Начальник районного штабу –

заступник голови районної

державної адміністрації                                                          М.  Крилюк


About the Author

pressa

Comments are closed here.