Menu
РОЗПОЧАВСЯ ІІІ МІЖНАРОДНИЙ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ «ЗДАЙ КРОВ ЗАРАДИ ЖИТТЯ»

РОЗПОЧАВСЯ ІІІ МІЖНАРОДНИЙ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ «ЗДАЙ КРОВ ЗАРАДИ ЖИТТЯ»

By In Новини, Оголошення, конкурси On 30.11.2017


У листопаді 2017 року – травні 2018 року буде проведено ІІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя». Основними завданнями Конкурсу визначено формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні, популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві, формування здорового способу життя серед дітей і молодіта підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Конкурс проводитиметься серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Здай кров заради життя».

Конкурс проводиться в два тури. Перший тур проводять регіональні організаційні комітети.

Другий завершальний тур проводить міжнародний організаційний комітет. Підсумки фінального туру Конкурсу буде оголошено не пізніше 25 травня 2018 року, а його переможці, за можливості, будуть запрошені у міжнародну поїздку до Литовської Республіки.

З Положенням конкурсу можна ознайомитися за посиланнями:

сторінка 1;

сторінка 2;

сторінка 3.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.