Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 449 від 19 грудня 2018 року «Про організацію виконання в Сторожинецькому районі експериментального тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 449 від 19 грудня 2018 року «Про організацію виконання в Сторожинецькому районі експериментального тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області»

By In Новини, Розпорядження On 19.12.2018


Керуючись статтею 92 Кодексу цивільного захисту України, частиною 2 статті 6, пунктом 1 статті 25, частиною 1 статті 41 закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядком підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 443, на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 07 грудня 2018 року № 1374-р «Про проведення експериментального тренування з органами управління цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області», з метою підготовки органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту району до виконання завдань щодо захисту населення і територій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період із відпрацюванням дій, способів організації та проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт:

  1. Затвердити план проведення експериментального тренування з органами управління цивільного захисту Сторожинецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області (далі – План), що додається.
  2. Затвердити кількісний склад сил цивільного захисту Сторожинецького району, що залучається до тренування, згідно з додатком.
  3. Визначити відповідальною особою за організацію проведення тренування та навчального місця головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Сеник І.В.
  4. Спеціалізованим службам цивільного захисту району прийняти участь у проведенні тренування та бути готовими до дій за призначенням, відповідно до плану.
  5. Рекомендувати головам Сторожинецької, Великокучурівської, Красноїльської, Чудейської об’єднаних територіальних громад о 09:00 год. 20 грудня 2018 року бути готовими до реагування на надзвичайні ситуації, а о 17:00 год. головному спеціалісту з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Сеник І.В. прибути до Чернівецької обласної державної адміністрації для доповіді по виконаним роботам з фото, відео- матеріалами згідно організаційних вказівок.  
  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                                      Я. БАРТОШ

План відпрацювання навчальних питань 30.10.18

Кількісний склад


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.