Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про розгляд звернень громадян, що надходять на урядову «гарячу лінію»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про розгляд звернень громадян, що надходять на урядову «гарячу лінію»

By In Звернення громадян, Новини, Розпорядження On 29.01.2020


Керуючись  частиною 3 статті 25, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 28 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 976 «Деякі питання Єдиної системи опрацювання звернень», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 14 січня 2020 року № 33-р «Про затвердження Порядку розгляду  звернень громадян, що надходять на урядову «гарячу лінію», з метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян, що надходять за допомогою засобів телефонного зв’язку на урядову «гарячу лінію»:

  1. ВИЗНАЧИТИ сектор документообігу  та  контролю апарату районної державної адміністрації  відповідальним структурним підрозділом районної державної адміністрації за розгляд звернень громадян, що надходять  на  урядову «гарячу лінію».
  2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати керівникам районних підрозділів міністерств і відомств України та головам виконавчих комітетів місцевих рад району забезпечити:

1) об’єктивний та своєчасний розгляд звернень, перевірку викладених у зверненнях громадян інформації, вжиття заходів та прийняття відповідних рішень  щодо вирішення порушених питань;

2) неухильне дотримання Порядку розгляду звернень громадян на урядову «гарячу лінію», затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 14 січня 2020 року № 33-р «Про затвердження Порядку розгляду звернень громадян, що надходять на урядову «гарячу лінію».

3)  підготовку письмових відповідей заявникам у встановленому порядку та  у терміни, визначені сектором документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 23 січня 2017 року № 35 «Про затвердження Порядку розгляду  та  оперативного  реагування  на звернення громадян, що

надходять до районної державної адміністрації через урядову «гарячу лінію» та Урядову телефонну довідку».

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  2. Контроль за  виконанням  цього розпорядження покласти  на керівника апарату районної державної адміністрації  ГРИНЧУКА Сергія.

 

В. о. голови районної

державної адміністрації                                 Василь ГОЦУЛЯК

ПОРЯДОК_розгляду  звернен__на_УГЛ_Чернiвец_коi_ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.