Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 1 липня 2020 року №161 «Про припинення довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу в Сторожинецькому районі»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 1 липня 2020 року №161 «Про припинення довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу в Сторожинецькому районі»

By In Новини, Розпорядження On 01.07.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 5 частини першої статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пункту 3 рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 червня 2020 року № 37:

 

  1. Припинити в Сторожинецькому районі 01 липня 2020 року організований довіз медичних працівників та іншого медичного персоналу.

 

  1. Визнати такими, що втратили чинність наступні розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації:

від 20 березня 2020 року № 100 «Про організацію в Сторожинецькому районі довозу медичних працівників на робочі місця в заклади охорони здоров’я, розташовані в м. Чернівці»;

від 20 березня 2020 року № 101 «Про організацію в Сторожинецькому районі довозу медичних працівників на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня»;

від 23 березня 2020 року № 102 «Про організацію довозу медичних працівників, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради на робочі місця в заклади охорони здоров’я, що розташовані у м. Чернівці»;

від 25 березня 2020 року № 103 «Про організацію довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської та Кам’янської сільських рад, у вечірній час на період карантину».

 

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації Андрія КУХАРУКА.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                       Дмитро БАЛІНОВ


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.