Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 10 квітня 2018 року № 146 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Сторожинецького району Чернівецької області у 2018 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 10 квітня 2018 року № 146 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Сторожинецького району Чернівецької області у 2018 році»

By In Новини, Розпорядження On 10.04.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 6 статті 21, статтями 35, 36, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 20 Закону України «Про відходи», відповідно до абзацу третього статті 4 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04 квітня 2018 року № 320-р «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області у 2018 році», з метою покращення санітарного та епідемічного благополуччя населених пунктів району:

  1. Рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад та виконкомам сільських рад району:

1) організувати проведення в Сторожинецькому районі Чернівецької області весняного – з 05 квітня по 30 квітня та осіннього – з 01 жовтня по 01 листопада 2018 року, місячників санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, лісосмуг вздовж автошляхів, автопавільйонів, надвірних вбиралень, криниць, місць відпочинку у лісових масивах та вздовж автошляхів, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах району;

2) забезпечити проведення заходів з санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, відповідно до розроблених та затверджених схем санітарного очищення,  із залученням до участі у здійсненні зазначених заходів підприємств, установ та  організацій незалежно від форми власності та громадськості;

3)  організувати проведення санітарної очистки та вирубку порослі в лісосмугах автомобільних доріг, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, ліквідацію стихійних звалищ сміття в придорожній смузі. Постійно підтримувати належний санітарний стан на згаданих об`єктах;
4) вжити заходів щодо укладання підприємствами, установами і організаціями, незалежно від підпорядкування та форм власності, угод на проведення  профілактичних дезінфекційних, дезінсекційних та  дератизаційних робіт, звернувши особливу увагу на навчально-виховні, оздоровчі і лікувально-профілактичні заклади, об’єкти харчової промисловості, торгівлі та громадського харчування, заклади соціального спрямування;

5) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації ходу проведення місячників санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району.

 

  1. Філії «Сторожинецький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор», рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад та виконкомам сільських рад району забезпечити приведення в належний санітарний стан доріг державного та місцевого значення, автобусних зупинок, кюветів, місць відпочинку автотуристів та пасажирів.

 

  1. ВАТ «Чернівціавтотранс» привести в належний санітарно-технічний стан автостанції та відповідні допоміжні споруди, що розташовані на території району.

 

  1. Рекомендувати ДП «Сторожинецьке лісове господарство», Сторожинецькому держспецлісгоспу АПК, побудувати нові і привести в належний санітарний стан існуючі місця відпочинку населення та зони відпочинку навколо міст і інших населених пунктів.

 

  1. Про результати проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району виконавцям цього розпорядження письмово інформувати сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації до 05 травня та 10 листопада 2018 року.

 

  1. Сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації інформувати управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації до 10 травня та 15 листопада 2018 року.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районої державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                   Д. Ковальчук


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.