Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 10 січня 2020 року №21 «Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації щодо запобігання корупції на 2020 рік»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 10 січня 2020 року №21 «Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації щодо запобігання корупції на 2020 рік»

By In Запобігання проявам корупції, Новини, Розпорядження On 10.01.2020


Керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про запобігання корупції», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 02 січня 2020 року № 2-р «Про затвердження плану роботи обласної державної адміністрації щодо запобігання корупції на 2020 рік»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ план роботи районної державної адміністрації щодо запобігання корупції на 2020 рік, що додається.
  2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити реалізацію затверджених заходів у вказані терміни та поінформувати про їх виконання сектор з питань правової роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації до 01 липня 2020 року та до 01 січня 2021 року.
  3. Сектору з питань правової роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації узагальнену інформацію про виконання запланованих заходів подати до сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації до 01 січня 2021 року.
  4. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  5. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                                 Василь ГОЦУЛЯК

 

План роботи РДА щодо запобігання корупції на 2020 рік 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.