Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 10 травня 2019 року №22 «Про організацію та проведення в Сторожинецькому районі районного свята «Вишиванка Підгір’я»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 10 травня 2019 року №22 «Про організацію та проведення в Сторожинецькому районі районного свята «Вишиванка Підгір’я»

By In Новини, Розпорядження On 10.05.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 6 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктом 7 статті 55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою популяризації здобутків художників-аматорів та майстрів народної творчості Буковини:

  1. Провести 16 травня 2019 року в Сторожинецькому районі районне свято «Вишиванка Підгір’я».
  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Сторожинецькому районі районного свята «Вишиванка Підгір’я» (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.
  3. Затвердити заходи з підготовки та проведення в Сторожинецькому районі районного свята «Вишиванка Підгір’я» (далі – Заходи), що додаються.
  4. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, рекомендувати виконкомам місцевих рад району про проведені Заходи письмово інформувати відділ культури, національностей та релігій районної державної адміністрації до 30 травня 2019 року для узагальнення та підготовки інформації районній державній адміністрації.
  5. Відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження письмово інформувати районну державну адміністрацію до 05 червня 2019 року.
  6. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити:

висвітлення в засобах масової інформації матеріалів щодо проведення заходів районного свята «Вишиванка Підгір’я»;

опублікування цього розпорядження на офіційному сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

 

Голова районної державної                         Голова

адміністрації                                                     районної ради           

                           Я. БАРТОШ                                                     І. ЛОСІК

Склад Оргкомiтету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.