Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 12 липня 2018 року № 251 «Про утворення експертної комісії з проведення експертизи цінності документів у Сторожинецькій районній державній адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 12 липня 2018 року № 251 «Про утворення експертної комісії з проведення експертизи цінності документів у Сторожинецькій районній державній адміністрації»

By In Новини, Розпорядження On 12.07.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України „Про  місцеві державні адміністрації”, статтею 6 Закону України „Про  Національний архівний фонд та архівні установи”, відповідно до Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004 «Про проведення експертизи цінності документів» (із змінами), Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1227/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  25 червня 2013 року за №1062/23594 (із змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції України від 25 квітня 2014 року № 692/5 та від 02 листопада 2015 року № 2163/5):

 

  1. Утворити експертну комісію з проведення експертизи цінності документів у Сторожинецькій районній державній адміністрації та затвердити її склад, що додається.

 

  1. Затвердити Положення про експертну комісію з проведення експертизи цінності документів у Сторожинецькій районній державній адміністрації, що додається.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права районної державної адміністрації:

1) розробити та затвердити за погодженням із Державним архівом Чернівецької області власні нормативно-правові акти;

 

2) про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 30 липня 2018 року.

 

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, розробити та затвердити Положення про експертну комісію з проведення експертизи цінності документів в органах місцевого самоврядування.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 03 січня 2017 року № 3 «Про утворення експертної комісії з проведення експертизи цінності документів у Сторожинецькій районній державній адміністрації та Положення про неї».

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гринчука С.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                    Я. БАРТОШ

 

Склад

Положення


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.