Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 13 вересня 2019 року №187 «Про проведення у 2020 році приписки до призовної дільниці Сторожинецького районного військового комісаріату громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 13 вересня 2019 року №187 «Про проведення у 2020 році приписки до призовної дільниці Сторожинецького районного військового комісаріату громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше»

By In Новини, Розпорядження On 13.09.2019


Керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини 1 статті 13, пунктами 1, 4 статті 27, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 14, 37, 38 Закону України «Про військовий обов’язок i військову службу», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 02 вересня 2019 року № 833-р «Про проведення у 2020 році приписки до призовних дільниць громадян 2003 року народження, а також старшого віку, що не пройшли приписку раніше», з метою сприяння взяттю громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки:

 1. Рекомендувати Сторожинецькому районному військовому комiсарiату впродовж січня – березня 2020 року та за необхідністю протягом року, провести приписку до призовної дільниці Сторожинецького районного військового комісаріату громадян України 2003 року народження та старшого віку, які не пройшли приписку раніше, з метою взяття їх на військовий облік.

 

 1. Утворити на базі призовної дільниці Сторожинецького районного військового комiсарiату комісію з питань приписки громадян України 2003 року народження та старшого віку, які не пройшли приписку раніше (далі – Комісія з питань приписки) та затвердити її склад, що додається.

 

 1. На випадок хвороби або вiдсутностi з інших поважних причин  когось  iз членів Комiсiї з питань приписки, затвердити Резервний склад комісії з питань приписки громадян України 2003 року народження та старшого віку, які не пройшли приписку раніше,  що додається.

 

 1. Рекомендувати керівникам установ, організацій, підприємств, агроформувань району, головам виконкомів сільських рад, головам об’єднаних територіальних громад району забезпечити:

1) оповіщення громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, на призовну дільницю Сторожинецького районного військового комiсарiату, відповідно до графіку проведення приписки;

2)  своєчасну явку громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, на призовну дільницю під керівництвом начальників військово-облікового столу, або осіб, що їх замінюють;

3)   розшук громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, які вибули з району без зняття з військового обліку, уточнення адресу їх місцезнаходження і організацію їх  виклику на Комісію з питань приписки;

4) виділення автотранспорту і пального з розрахунку доставки громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, до міста Сторожинець і назад по заявці голів місцевих рад району, врахувавши, що у виділений день автотранспорт і водій підпорядковується районному військовому комісару.

 

 1. Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству «Сторожинецька центральна районна лікарня» Сторожинецької районної ради Чернівецької області забезпечити:

1) комісію з питань приписки інструментарієм, медичним, господарським майном, необхідним для медичного огляду громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше;

2) виділення лікарів-спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря-спеціаліста;

3)  надання до 11 грудня 2019 року комісії з питань приписки медичних карт з вкладними листами до них, а також списків громадян України 2003 року народження, які знаходяться на диспансерному обліку;

4) виділення ліжко-місць у лікувально-профілактичних закладах, в які будуть направлятися громадяни України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше для стаціонарного обстеження, згідно з додатком, що додається;

5) проведення громадянам України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, крупнокадрової флюорографії органів грудної клітини та їх лабораторного обстеження (ЕКГ, група крові, резус належності, аналізи крові, сечі);

6) проведення заміни лікарів-спеціалістів тільки після погодження з районним військовим комісаром.

 

 1. Рекомендувати Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецької області забезпечити:

1) направлення до районного військового комісаріату списків громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, які притягалися до кримінальної відповідальності, знаходились під слідством, викликались в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку;

2) проведення спільно з Державною міграційною службою реєстрації і зняття з реєстрації з місця проживання (перебування) громадян України 2003 року відповідно реєстраційного обліку;

3) здійснення розшуку, затримання і доставку до призовної дільниці громадян України 2003 року народження, які ухиляються від виконання військового обов’язку, відповідно до встановленого законодавством порядку;

4) надання у двотижневий строк до районного військового комісаріату відомостей про випадки виявлення громадян України 2003 року, які не перебувають, проте повинні перебувати на обліку.

 

 1. Керівникам підприємств, організацій, установ району на період проведення приписки забезпечити звільнення всіх членів Комісії з питань приписки, від основної роботи із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і заробітної плати на час проведення засідань Комісії з питань приписки.

 

 1. Врахувати, що всі члени Комісії з питань приписки зобов’язані бути присутніми на кожному засіданні зазначеної комісії.

 

 1. Сторожинецькому районному військовому комісару забезпечити:

1) створення спільно із Сторожинецьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, у відповідності до статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», при призовній дільниці оперативної групи по розшуку юнаків 2003 року народження, які не з’явились на Комісію з питань приписки;

2) направлення призовників для стаціонарного медичного обстеження в лікувально – профілактичні заклади, згідно з додатком, що додається.

 

 1. Районному військовому комісару про виконання цього розпорядження письмово інформувати районну державну адміністрацію через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації до 05 квітня 2020 року.

 

 1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити підготовку та надання відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації інформації про виконану роботу щодо проведення приписки у 2020 році до призовної дільниці Сторожинецького районного військового комісаріату громадян України 2003 року народження, а також старшого віку, які не пройшли приписку раніше, в термін до 10 квітня 2020 року.

 

 1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                           Василь ГОЦУЛЯК

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.