Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 15 червня 2018 року № 218 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 15 червня 2018 року № 218 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби»

By In Новини, Розпорядження On 15.06.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 298-р «Про відзначення 100-річчя запровадження державної служби», розпорядження обласної державної адміністрації від 30 травня 2018 року № 494-р «Про відзначення у Чернівецькій області 100-річчя запровадження державної служби» та з метою належного відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби:

 

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби (далі – План заходів), що додається.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області 100-річчя запровадження державної служби (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 117 – 19/2017.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати об’єднаним територіальним громадам, виконкомам сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Плану заходів;

2) письмово інформувати відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 5 січня 2019 року.

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 10 січня 2019 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гринчука С.В.

 

 Голова районної       

державної адміністрації                                          Я. Бартош 

Склад Оргкомітету

Заходи 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.