Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 16 червня 2017 року № 256 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Сторожинецькому районі Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 16 червня 2017 року № 256 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Сторожинецькому районі Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік»

By In ЄВРОПЕЙСЬКА ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ, Консультації з громадськістю, Новини On 16.06.2017


Керуючись статтею 6, частинами 1, 5 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017 року № 43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року № 308-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік», розпорядження обласної державної адміністрації від 12 червня 2017 року № 411-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Чернівецькій області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік»:

  1. Затвердити План заходів щодо реалізації в Сторожинецькому районі Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік (далі – План заходів), що додається.
  2.  Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації надати відділу інформаційної діяльності обласної державної адміністрації копію цього розпорядження та звітувати про виконання Плану заходів щокварталу до 18 числа останнього місяця звітного періоду.
  3. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити виконання Плану заходів.
  4. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації, управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації надавати відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації щокварталу до 10 числа останнього місяця звітного періоду звіт про виконання Плану заходів та до 05 листопада щороку пропозиції до проекту плану заходів на наступний за звітним рік.
  5. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити висвітлення заходів щодо реалізації в районі Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та у місцевих засобах масової інформації;

2) дійснювати моніторинг засобів масової інформації району щодо висвітлення питань співробітництва України з НАТО.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                          Я. Бартош

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.