Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 17 липня 2018 року № 254 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 17 липня 2018 року № 254 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації»

By In Новини, Розпорядження On 17.07.2018


Керуючись статтею  6, пунктом 4-1 частини першої статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  відповідно до   Типового положення про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 р. № 1068 «Про затвердження типових положень про службу у справах дітей» (зі змінами), з метою приведення Положення про службу у справах дітей районної державної адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України:

  1. Внести зміни до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 14 вересня 2007 року № 808 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації та вжиття заходів щодо збільшення її штатної чисельності», виклавши його у новій редакції, що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 23 жовтня 2015 року № 272 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації».
  3.  Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

 

Голова районної

державної адміністрації                                              Я. БАРТОШ

Положення


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.