Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 липня 2018 року № 238 «Про питання документування управлінської діяльності»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 липня 2018 року № 238 «Про питання документування управлінської діяльності»

By In Новини, Розпорядження On 02.07.2018


Керуючись статтею 6, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 23 травня 2018 року № 478-р «Про питання документування управлінської діяльності»:

 

  1. Затвердити Інструкцію з діловодства в Сторожинецькій районній державній адміністрації (далі  – Інструкція), що додається.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) здійснити організаційну підготовку по впровадженню роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну в Сторожинецькій районній державній адміністрації, в термін до 15 липня 2018 року;

2) до початку введення в дію електронного документообігу розробити та затвердити Інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну в Сторожинецькій районній державній адміністрації.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) розробити та затвердити за погодженням із Державним архівом Чернівецької області власні нормативно-правові акти, відповідно до деяких питань документування управлінської діяльності.

 

2) про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 липня 2018 року.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 липня 2018 року.

 

  1.  Рекомендувати органам місцевого самоврядування району привести у відповідність нормативно-правові акти відповідно до деяких питань документування управлінської діяльності.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 21 вересня 2017 року № 379 «Про затвердження Інструкції діловодства в  Сторожинецькій районній державній адміністрації».

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гринчука С.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                          Я. Бартош

 

Інструкція з діловодства


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.