Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 20 березня 2020 року №101 «Про організацію в Сторожинецькому районі довозу медичних працівників на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 20 березня 2020 року №101 «Про організацію в Сторожинецькому районі довозу медичних працівників на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня»

By In Новини, Розпорядження On 20.03.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 5 частини першої статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернівецької обласної державної адміністрації Наталі ГУСАК від 19 березня 2020 року № 10 «Про організацію довозу медпрацівників на робочі місця в заклади охорони здоров’я області», на підставі інформації головного лікаря КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» Олександра ВОЙЦЕХОВСЬКОГО від 20 березня 2020 року №574 щодо місця проживання працівників КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня», з метою організації довозу медпрацівників, які проживають в населених пунктах Сторожинецького району на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня»:

  1. Організувати з 21 березня 2020 року довіз медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Сторожинецького району на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня».
  2. Затвердити маршрути довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Сторожинецького району на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» (далі – маршрути), що додаються.
  3. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації Михайлу ЧОБІТЬКУ, Сторожинецькій, Чудейській, Красноїльській об’єднаним територіальним громадам на період карантину:

3.1. Надати у розпорядження комунального некомерційного підприємства «Сторожинецька центральна районна лікарня» шкільні автобуси разом з водіями для забезпечення щоденного довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу до КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня».

3.2. Забезпечити належний технічний стан автобусів, виплату заробітної плати водіям, фінансування витрат пального за рахунок коштів місцевих бюджетів, передбачених на галузь освіти – власника автобуса.

3.3. Спільно з Сторожинецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (Мирослав ШВЕД):

забезпечити не рідше одного разу на день проведення  санітарної обробки транспорту та забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, що здійснюють перевезення медичних працівників та іншого медичного персоналу;

убезпечити робоче місця водія захисною плівкою;

обладнати автобуси знаками «Червоний хрест» на білому фоні в довільній формі, у розмірі, достатньому для візуального сприйняття.

3.4. Про виконання розпорядження щоденно до 16.00 год інформувати Сторожинецьку районну адміністрацію через електронну пошту stor-admin6a@ukr.net.

  1. Головному лікарю КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» Олександру ВОЙЦЕХОВСЬКОМУ терміново:

4.1. Затвердити в установленому порядку відповідним наказом графіки довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Сторожинецького району на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» з урахуванням затверджених маршрутів та режиму роботи працівників.

4.2. Довести до відома відповідних медичних працівників та іншого медичного персоналу затверджені графіки.

4.3. Надати в Сторожинецьку районну державну адміністрацію затверджені графіки довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу.

4.4. Забезпечити використання автобусів виключно для довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Сторожинецького району на робочі місця в КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня». Письмово, під підпис персонально повідомити  водіїв про заборону перевезення в цих автобусах сторонніх пасажирів, які не є працівниками КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня».

4.5. Про   виконання розпорядження щоденно до 16.00 год інформувати Сторожинецьку районну адміністрацію через електронну пошту stor-admin6a@ukr.net.

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                             Дмитро БАЛІНОВ

Маршрути


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.