Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 23 березня 2020 року №102 «Про організацію довозу медичних працівників, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м. Чернівці»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 23 березня 2020 року №102 «Про організацію довозу медичних працівників, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м. Чернівці»

By In Новини, Розпорядження On 23.03.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 5 частини першої статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернівецької обласної державної адміністрації Наталі ГУСАК від 19 березня 2020 року № 10 «Про організацію довозу медпрацівників на робочі місця в заклади охорони здоров’я області», на підставі клопотання Михальчанського сільського голови від 23 березня 2020 року № 318, з метою організації довозу медпрацівників, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради Сторожинецького району на робочі місця в заклади охорони здоров’я, що розташовані у м. Чернівці:

  1. Організувати з 24 березня 2020 року довіз медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради на робочі місця в заклади охорони здоров’я, що розташовані у м. Чернівці.
  2. Затвердити наступний маршрут довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради Сторожинецького району на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м. Чернівці:

с. Спаська – с. Дубове – с. Михальча  – с. Заволока –  м. Чернівці (зупинка «Рязань»).

  1. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації Михайлу ЧОБІТЬКУ на період карантину:

3.1. забезпечити виділення шкільного автобуса разом з водієм для забезпечення щоденного довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради Сторожинецького району на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м.Чернівці.

3.2. Забезпечити належний технічний стан автобуса, виплату заробітної плати водію, фінансування витрат пального за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених на галузь освіти – власника автобуса.

3.3. Спільно з Сторожинецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (Мирослав ШВЕД):

забезпечити не рідше одного разу на день проведення  санітарної обробки транспорту та забезпечення водія засобами індивідуального захисту;

убезпечити робоче місця водія захисною плівкою;

обладнати автобус знаком «Червоний хрест» на білому фоні в довільній формі, у розмірі, достатньому для візуального сприйняття.

3.4. Затвердити в установленому порядку відповідним наказом графік довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради Сторожинецького району на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м.Чернівці.  Надати такий графік в Сторожинецьку районну державну адміністрацію та Михальчанську сільську раду.

3.5. Забезпечити використання автобуса виключно для довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради Сторожинецького району на робочі місця в заклади охорони здоров’я у м.Чернівці.

Письмово, під підпис, персонально повідомити водія про заборону перевезення в цьому автобусі сторонніх пасажирів, які не є медичними  працівниками та іншим медичним персоналом.

  1. Виконавчому органу Михальчанської сільської ради довести до відома відповідних медичних працівників та іншого медичного персоналу затверджений графік та маршрут довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської сільської ради.
  2. Виконавцям цього розпорядження про його виконання інформувати щоденно до 16.00 год Сторожинецьку районну адміністрацію через електронну пошту stor-admin6a@ukr.net.
  3. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                               Дмитро БАЛІНОВ


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.