Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 25 березня 2020 року №103 «Про організацію довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської та Кам’янської сільських рад, у вечірній час на період карантину»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 25 березня 2020 року №103 «Про організацію довозу медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Михальчанської та Кам’янської сільських рад, у вечірній час на період карантину»

By In Новини, Розпорядження On 25.03.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 5 частини першої статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернівецької обласної державної адміністрації Наталі ГУСАК від 19 березня 2020 року № 10 «Про організацію довозу медпрацівників на робочі місця в заклади охорони здоров’я області» (із змінами), розглянувши клопотання Кам’янського сільського голови від 25 березня 2020 року № 128, Михальчанського сільського голови від  25 березня 2020 року № 322, з метою організації довозу до місць проживання медпрацівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Кам’янської та  Михальчанської сільських рад Сторожинецького району, з робочих місць в закладах охорони здоров’я, розташованих у м.Чернівці:

  1. Організувати з 25 березня 2020 року довіз до місць проживання медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Кам’янської та Михальчанської сільських рад Сторожинецького району, з робочих місць в закладах охорони здоров’я, розташованих у м. Чернівці у вечірній час.
  2. Затвердити наступні маршрут та графік довозу до місць проживання медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Кам’янської та Михальчанської сільських рад Сторожинецького району, з робочих місць в закладах охорони здоров’я, розташованих у м. Чернівці у вечірній час:

17 год. 45 хв., м. Чернівці (автобусна зупинка, вул. Сторожинецька) – с.Заволока – с. Кам’яна – с. Михальча – с. Дубове – с. Спаська.

  1. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації Михайлу ЧОБІТЬКУ на період карантину:

3.1. забезпечити виділення шкільного автобуса разом з водієм для забезпечення щоденного довозу до місць проживання медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Кам’янської та Михальчанської сільських рад Сторожинецького району, згідно з маршрутом та графіком, визначеними пунктом 2 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити належний технічний стан автобуса, виплату заробітної плати водію, фінансування витрат пального за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених на галузь освіти – власника автобуса.

3.3. Спільно з Сторожинецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (Мирослав ШВЕД):

забезпечити не рідше одного разу на день проведення  санітарної обробки транспорту та забезпечення водія засобами індивідуального захисту;

убезпечити робоче місця водія захисною плівкою;

обладнати автобус знаком «Червоний хрест» на білому фоні в довільній формі, у розмірі, достатньому для візуального сприйняття.

3.4. Забезпечити використання автобуса виключно для довозу до місць проживання медичних працівників та іншого медичного персоналу, які проживають в населених пунктах Кам’янської та Михальчанської сільських рад Сторожинецького району.

Письмово, під підпис, персонально повідомити водія про заборону перевезення в цьому автобусі сторонніх пасажирів, які не є медичними  працівниками та іншим медичним персоналом.

  1. Виконавчим органам Кам’янської та Михальчанської сільських рад Сторожинецького району довести до відома відповідних медичних працівників та іншого медичного персоналу затверджений графік та маршрут довозу до місць проживання.
  2. Виконавцям цього розпорядження про його виконання інформувати щоденно до 16.00 год Сторожинецьку районну адміністрацію через електронну пошту stor-admin6a@ukr.net.
  3. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                   Дмитро БАЛІНОВ


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.