Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 27 листопада 2019 року №233 «Про утворення відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 27 листопада 2019 року №233 «Про утворення відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації»

By In Новини, Розпорядження On 27.11.2019


Керуючись статтями 5, 6, 41, 47 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», постановами Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 926) та від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 923), на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 22 листопада 2019 року № 1135-р «Про внесення змін до граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій», з метою впорядкування структури Сторожинецької районної державної адміністрації:

  1. УТВОРИТИ з 01 січня 2020 року відділ освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації із статусом юридичної особи публічного права, реорганізувавши, шляхом злиття, наступні юридичні особи:
  • відділ культури, національностей та релігій Сторожинецької районної державної адміністрації (код 02231654);
  • відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації (код 38417641).

Встановити граничну чисельність відділу освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації в кількості 3 штатних одиниць.

Врахувати, що відділ освіти, культури, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації  є правонаступником майна, прав та обов’язків відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації  та відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (ГАВРИЛЮК Зіна) до 01 січня 2020 року забезпечити внесення відповідних змін до штатного розпису Сторожинецької районної державної адміністрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

  1. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (ЧОБІТЬКО Михайло), відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації (ДАВИДЧУК Ірина) в термін до 28 листопада 2019 року:

1) утворити комісії з реорганізації юридичних осіб публічного права, визначених підпунктами 1, 2 пункту першого цього розпорядження;

2) забезпечити надання державному реєстратору відповідних документів для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

  1. В термін до 20 грудня 2019 року начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (ЧОБІТЬКО Михайло) розробити проекти положення, посадових інструкцій працівників новоствореного структурного підрозділу, та подати їх на затвердження у встановленому законодавством порядку.

 

  1. Начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (ЧОБІТЬКО Михайло) та начальнику відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації (ДАВИДЧУК Ірина) забезпечити виконання комплексних організаційних заходів щодо передачі повноважень та майна.

 

  1. Виконавцям цього розпорядження про його виконання інформувати районну державну адміністрацію до 02 грудня 2019 року, через сектор управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації ГРИНЧУКА Сергія.

 

В. о. голови районної

державної   адміністрації                               Василь ГОЦУЛЯК


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.