Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 27 січня 2020 року №35 «Про стан військового обліку на території Сторожинецького району у 2019 році та завдання щодо його організації і ведення у 2020 році

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 27 січня 2020 року №35 «Про стан військового обліку на території Сторожинецького району у 2019 році та завдання щодо його організації і ведення у 2020 році

By In Новини, Розпорядження On 27.01.2020


Керуючись статтями 6, 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статтею 33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921, на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 23 січня 2020 року № 73-р «Про стан військового обліку на території Чернівецької області у 2019 році та завдання щодо його організації і ведення у 2020 році», з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації та у відповідності до інформації щодо стану військового обліку на території Сторожинецького району:

 1. ВЗЯТИ до відома інформацію військового комісара Сторожинецького районного військового комісаріату підполковника АРУШАНЯНА Сергія від 18 грудня 2019 року № 2242 «Про стан організації та ведення військового обліку на території відповідальності у 2019 році та пропозиції щодо поліпшення функціонування системи військового обліку в районі на 2020 рік», що додається.
 2. На підставі інформації військового комісара Сторожинецького районного військового комісаріату:

2.1 Визначити кращими на території Сторожинецького району за підсумками 2019 року з питань стану військового обліку:

1) Великокучурівську об’єднану територіальну громаду (голова – ТОДЕРЕНЧУК Василь);

2) Кам’янську сільську раду (голова – КОСТАЩУК Микола);

3) Мале підприємство «Скіф» (керівник – КОРЖАН Володимир).

2.2  Визнати недостатньою роботу з питань стану військового обліку:

1) Чудейську об’єднану територіальну громаду (голова – ПІЦУЛ Анатолій);

2) Красноїльську об’єднану територіальну громаду (голова – ДРАГУН Степан);

3) Верхньопетровецьку сільську раду (голова – ВОЛАР Іюрій);

4) Нижньопетровецьку сільськоу раду (голова – ФЕДОРЯН Георгій).

 1. ЗАТВЕРДИТИ Заходи щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території Сторожинецького району на 2020 рік, що додаються.
 2. ЗАТВЕРДИТИ Склад районної комісії з перевірки стану військового обліку на території Сторожинецького району, що додається.
 3. ЗАТВЕРДИТИ План перевірок стану військового обліку на території Сторожинецького району на 2020 рік, що додається.
 4. ЗАТВЕРДИТИ План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищної та міської рад з обліковими даними Сторожинецького військового комісаріату на 2020 рік, що додається.
 5. Сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в апараті районної державної адміністрації та в структурних підрозділах без статусу юридичної особи публічного права районної державної адміністрації відповідно до вимог законодавства з військового обліку.
 6. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права організувати роботу з військового обліку у підпорядкованих підрозділах районної державної адміністрації та підвідомчих установах, організаціях, які належать до сфери їх управління.
 7. Рекомендувати головам виконавчих комітетів міської, селищної і сільських рад району у межах визначених повноважень, спільно з Сторожинецьким районним військовим комісаріатом:

1) до 01 лютого 2020 року проаналізувати стан ведення військового обліку на відповідній території та видати відповідні розпорядчі документи щодо організації та ведення військового обліку у 2020 році, якими затвердити плани перевірок стану військового обліку на території відповідальності, заходи щодо покращення функціонування системи військового обліку, завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за його організацію та ведення. Надіслати примірник розпорядчого документа до районної державної адміністрації;

2) взяти на особистий контроль роботу з приведення військового обліку у відповідність до вимог нормативних документів, а також виконання завдань щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць;

3) організувати надсилання у семиденний термін інформації про внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим, які зареєструвались (стали на облік) на території району, до районного військового комісаріату для здійснення контролю за військовозобов’язаними та взяття на військовий облік.

 1. Рекомендувати Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області:

1) організувати тісну взаємодію з Сторожинецьким районним військовим комісаріатом щодо розшуку, затримання і доставки до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку;

2) організувати подання списків громадян до Сторожинецького районного військового комісаріату, які зараховані (звільнені) в органи Національної поліції.

 1. Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству «Сторожинецька центральна районна лікарня» Сторожинецької районної ради Чернівецької області організувати контроль за виконанням лікувальними закладами, медико-соціальними експертними комісіями обов’язків, визначених законодавством з питань військового обліку та надання головами медико-соціальних експертних комісій у семиденний термін даних про військовозобов’язаних і призовників, яких визнано особами з інвалідністю.
 2. Сторожинецькому районному військовому комісаріату:
 • організувати здійснення контролю за веденням військового обліку на підприємствах, в установах і організаціях на території району;
 • забезпечити участь у перевірці стану військового обліку представників Сторожинецького районного військового комісаріату, що включені до складу комісії з перевірки функціонування військового обліку на  території  Сторожинецького району Чернівецької області, у визначені планами строки;
 • забезпечити участь посадових осіб Сторожинецького районного військового комісаріату у інструкторсько-методичних заняттях та заходах з підвищення кваліфікації відповідальних за ведення військового обліку;
 • надавати методичну допомогу керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрацій, головам виконавчих комітетів місцевих рад району в організації та веденні військового обліку;
 • надати до 05 січня 2021 року голові районної державної адміністрації інформацію про стан військового обліку у 2020 році та пропозиції щодо його поліпшення.
 1. Рекомендувати головам виконавчих комітетів міської, селищної і сільських рад району поінформувати до 05 січня 2021 року про стан військового обліку на відповідній території сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації.
 2. Сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації:

1) поінформувати до 10 січня 2021 року про стан військового обліку на території Сторожинецького району відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації;

2) підготувати до 01 лютого 2021 року проект розпорядження районної державної адміністрації щодо стану військового обліку у 2020 році та завдання на 2021 рік.

 1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
 2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В. о. голови районної

державної адміністрації                                           Василь ГОЦУЛЯК

Склад

Заходи

План звіряння

План перевірок


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.