Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року № 469 «Про особисте звітування перед головою Сторожинецької районної державної адміністрації про стан роботи із зверненнями громадян у 2019 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року № 469 «Про особисте звітування перед головою Сторожинецької районної державної адміністрації про стан роботи із зверненнями громадян у 2019 році»

By In Новини, Розпорядження On 29.12.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 28 Закону України «Про звернення громадян», на виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування», з метою здійснення контролю за організацією роботи із зверненнями громадян керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками районних підрозділів міністерств і відомств України та органами місцевого самоврядування району, а також підвищення ефективності роботи в даному напрямку:

  1. Затвердити Графік особистого звітування керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств України, сільських голів   району  перед головою Сторожинецької районної державної адміністрації з питань роботи за зверненнями громадян у 2019 році (далі – Графік), що додається.

 

  1. Затвердити перелік питань для особистого звітування керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств України, сільських голів району перед головою Сторожинецької районної державної адміністрації з питань роботи за зверненнями громадян у 2019 році (далі – Перелік питань), що додається.

 

  1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам районних підрозділів міністерств і відомств України, сільським головам району забезпечити особисте звітування перед головою районної державної адміністрації з питань роботи за зверненнями громадян відповідно до Графіку та  надання  письмової  інформації згідно Переліку питань (через відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації).

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи  із  зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити:

1) проведення особистого звітування керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками районних підрозділів міністерств і відомств України, сільськими головами  району  відповідно до Графіку та Переліку питань;

2) інформування голови районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження до 15 січня 2020 року.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.                                                                                                                                                                                              
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                        Я. БАРТОШ

Графік

Перелік питань


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.