Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 30 жовтня 2018 року №365 «Про районну комісію з питань евакуації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 30 жовтня 2018 року №365 «Про районну комісію з питань евакуації»

By In Новини, Розпорядження On 30.10.2018


Керуючись статтею 33 Кодексу цивільного захисту України, статтею 6, пунктом 9 статті 25, пунктом 9 частини першої статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» (із змінами), з метою планування та організаційного проведення евакуаційних заходів на території Сторожинецького району Чернівецької області у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

  1. Утворити районну комісію з питань евакуації та затвердити її посадовий склад, що додається.

 

  1. Затвердити Положення про районну комісію з питань евакуації, що додається.

 

  1. Утворити оперативні групи в складі районної комісії з питань евакуації (далі – Оперативні групи) та затвердити їх посадовий склад, що додається.

 

  1. Врахувати, що Оперативні групи розпочинають свою роботу з моменту прийняття рішення про проведення евакуації населення.

 

  1. Керівникам установ, підприємств та організацій  району, рекомендувати  виконкомам місцевих рад району переглянути та затвердити  посадовий склад аналогічних комісій та розрахунки евакуації населення, про що інформувати головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації.

 

  1. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження районної державної адміністрації від 25 лютого 2002 року № 50 «Про евакуаційні комісії» (із змінами), від 12 грудня 2013 року № 263 «Про затвердження Положення про евакуаційну комісію Сторожинецького району».

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

 

Голова районної

державної адміністрації                                       Я. БАРТОШ

 

Положення

Посадовий склад комісії

Посадовий склад оперативних груп


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.