Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 4 липня 2018 року № 243 «Про прикордонний режим в Сторожинецькому районі Чернівецької області»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 4 липня 2018 року № 243 «Про прикордонний режим в Сторожинецькому районі Чернівецької області»

By In Новини, Розпорядження On 04.07.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 13, пунктом 7 статті 26, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України Про добровільне об’єднання територіальних громад» (із змінами), на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» (із змінами), від 03 серпня 1998 року № 1199 «Про контрольовані прикордонні райони» (із змінами), на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 14 червня 2018 року № 558-р «Про додержання прикордонного режиму в Чернівецькій області», з метою забезпечення надійної охорони державного кордону підрозділами Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України і виконання покладених на них завдань, а також додержання правил прикордонного режиму з урахуванням місцевих умов та особливостей:

 

  1. Установити вздовж державного кордону на його сухопутних ділянках і вздовж берегів прикордонних річок, озер та інших водойм прикордонну смугу в межах прилеглих до кордону територій сільських рад та об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) Сторожинецького району Чернівецької області, де запроваджується прикордонний режим.

 

  1. Затвердити перелік сільських рад та ОТГ Сторожинецького району Чернівецької області, на території яких встановлюється прикордонна смуга і запроваджується прикордонний режим, що додається.

 

  1. Затвердити основні заходи щодо додержання прикордонного режиму в прикордонній смузі Сторожинецького району Чернівецькій області, що додаються.

 

  1. Нижньопетровецькій сільській раді, Красноїльській ОТГ, Чудейській ОТГ привести у відповідність до цього розпорядження свої розпорядчі документи.
  2. Виконавцям, визначеним відповідальними за здійснення основних заходів щодо додержання прикордонного режиму в прикордонній смузі, інформацію про хід їх реалізації надавати сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації щороку до 01 лютого.

 

  1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації узагальнену інформацію надавати відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації щороку до 10 лютого.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 07 вересня 2016 року № 303 «Про прикордонний режим в Сторожинецькому районі».

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                 Я. Бартош

Основні заходи

Перелік


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.