Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 5 грудня 2019 року №242 «Про організацію громадських робіт у 2020 році»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 5 грудня 2019 року №242 «Про організацію громадських робіт у 2020 році»

By In Новини, Розпорядження On 05.12.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 3 статті 24, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», абзацом четвертим частини другої статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами), з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб для виконання ними суспільно корисних оплачуваних робіт, що відповідають потребам територіальних громад або задовольняють їхні суспільні потреби:

  1. Організувати громадські роботи на підприємствах, в організаціях, установах Сторожинецького району у 2020 році.

 

  1. Затвердити Перелік видів громадських робіт на підприємствах, в організаціях, установах Сторожинецького району, які будуть проводитися у 2020 році, що додається.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації спільно з юридичним відділом апарату районної державної адміністрації подати це розпорядження після його прийняття на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області протягом п’яти робочих днів.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

  1. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з моменту оприлюднення у порядку, встановленому Законом України „Про доступ до публічної інформації”.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                                   Василь ГОЦУЛЯК

Перелік


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.