Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 квітня 2020 року №115 «Про забезпечення функціонування місць обсервації на території Сторожинецького району»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 квітня 2020 року №115 «Про забезпечення функціонування місць обсервації на території Сторожинецького району»

By In Новини, Розпорядження On 06.04.2020


Керуючись Кодексом цивільного захисту України, статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 5 частини першої статті 22, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 (із змінами),  на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Чернівецької обласної державної адміністрації від 31 березня 2020 року № 18 «Про забезпечення функціонування місць обсервації», враховуючи подання головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сторожинецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 03 квітня 2020 року № 199, з метою забезпечення безпосередньої організації та координації невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Сторожинецькому районі:

  1. Визначити відповідальною особою за координацію дій щодо забезпечення функціонування місць обсервації в Сторожинецькому районі першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації Андрія КУХАРУКА.
  2. Врахувати, що належні умови харчування та перебування відповідної категорії осіб в місцях обсервації забезпечується балансоутримувачем (власником) приміщень, будівель, які визначені в установленому порядку для обсервації.
  3. Визначити для здійснення медичного супроводу осіб, що перебувають у місцях обсервації у Сторожинецькому районі – сімейного лікаря Сторожинецької амбулаторії ЗПСМ Тетяну Дмитрівну ІЛІКУ.
  4. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія КУХАРУКА.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                     Дмитро БАЛІНОВ

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.