Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 липня 2020 року №169 «Про створення Координаційної ради з питань сімейної політики»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 липня 2020 року №169 «Про створення Координаційної ради з питань сімейної політики»

By In Координаційна рада, Новини, Розпорядження On 06.07.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 9 частини 1 статті 39,  частиною 1 статті  41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про протидію торгівлі людьми», «Про охорону дитинства», постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2007 року № 1087 «Про консультативно-дорадчий орган з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидію домашньому насильству та протидії торгівлі людьми» (зі змінами) та постановою Кабінету Міністрів України  від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок, запобігання та протидію домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидію торгівлі людьми на місцевому рівні:

 

  1. Утворити Координаційну раду з питань сімейної політики (далі – Координаційна рада) і затвердити її склад, що додається.

 

  1. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань сімейної політики, що додається.

       

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 01 березня 2019 року № 55 «Про районну Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидію торгівлі людьми» (зі змінами).

 

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія КУХАРУКА.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                          Дмитро БАЛІНОВ


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.