Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 серпня 2019 року № 154 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 6 серпня 2019 року № 154 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації»

By In Новини, Розпорядження On 06.08.2019


Керуючись статтею  6, пунктом 4-1 частини першої статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  відповідно до
Типового положення про службу у справах дітей районної, районної
у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року № 1068 «Про затвердження типових положеннь про службу у справах дітей» (зі змінами), з метою приведення Положення про службу у справах дітей районної державної адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України:

  1. Внести зміни до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 14 вересня 2007 року № 808 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації та вжиття заходів щодо збільшення її штатної чисельності», виклавши його у новій редакції, що додається.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 17 липня 2018 року № 254 «Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації».
  3. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови районної

державної адміністрації                                                     В. ГОЦУЛЯК

Положення


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.