Menu
Роз’яснення пенсійного законодавства людям з вадами слуху надають з використанням мови жестів

Роз’яснення пенсійного законодавства людям з вадами слуху надають з використанням мови жестів

By In Новини On 05.06.2018


Пенсійна служба Буковини з особливою увагою ставиться до людей з інвалідністю і вадами здоров’я та дбає про створення  максимально комфортних умов для їх обслуговування.

Для донесення актуальної інформації з пенсійного забезпечення та надання роз’яснень особам з вадами слуху пенсійники облаштували робоче місце у приміщенні Чернівецької обласної організації УТОГ. Відтепер люди зі слабким слухом мають змогу отримати фахові консультації спеціалістів Пенсійного фонду в зручному й доступному для себе форматі, оскільки прийом відбувається з використанням мови  жестів.

Прийом громадян з числа осіб, які погано чують, провела на віддаленому робочому місці головний спеціаліст Чернівецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Наталія Осипчук. Представник Фонду спілкувалася зі співрозмовниками за допомогою сурдоперекладача, який супроводжував її роз’яснення дактильно-жестовою мовою глухих. Відвідувачі, які прийшли на прийом до спеціаліста пенсійної служби, отримали детальні відповіді на індивідуальні запитання, більшість яких стосувалася пенсійного забезпечення осіб з інвалідністю.

Завдяки активному функціонуванню широкої мережі віддалених робочих місць та створенню умов для якісного і зручного обслуговування громадян різних категорій усі мешканці Буковини мають можливість отримати потрібну інформацію та компетентні роз’яснення питань пенсійного законодавства.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.