Menu
Рятівників Сторожинеччини привітали із професійним святом

Рятівників Сторожинеччини привітали із професійним святом

By In Новини On 17.09.2019


Сьогодні, 17 вересня, в. о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, голова районної ради Іван Лосік взяли участь у святковому заході з нагоди відзначення в районі Дня працівника цивільного захисту України, що відбувся в актовому залі Сторожинецького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Звертаючись до працівників Сторожинецького районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області в.о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк привітав присутніх із професійним святом.

За його словами, рятівники виконують надзвичайно відповідальну місію, забезпечуючи надійний захист життя людей та майна від вогню і стихії, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Як зазначив посадовець, нині влада докладає зусиль, аби привести матеріальну базу рятівників до належного рівня. Зокрема, йдеться про будівництво приміщення пожежної частини. Також Василь Гоцуляк зазначив про те, що значну допомогу рятівникам надають польські партнери, які подарували нашому району 7 пожежних автівок, що дуже зміцнило матеріальну базу рятівників.

Завершуючи виступ, очільник виконавчої влади району побажав усім здоров’я, наснаги та терпіння у нелегкій праці, професіонального росту.

З нагоди професійних свят в. о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк спільно із головою районної ради Іваном Лосіком вручив спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради рятівникам району.

Окрім того, виступили та привітали із святом рятівників Підгір’я голова районної ради Іван Лосік, Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук, начальник Сторожинецького районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області Ігор Маніліч.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.