Menu
Сергій Осачук провів протокольну зустріч з Генеральним консулом, керівником правового відділу Посольства ФРН в Україні Йєнсом Краусом – Массе

Сергій Осачук провів протокольну зустріч з Генеральним консулом, керівником правового відділу Посольства ФРН в Україні Йєнсом Краусом – Массе

By In Новини On 03.12.2019


3 грудня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук провів протокольну зустріч з Генеральним консулом, керівником правового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Йєнсом Краусом – Массе.

«Для нас за честь, що ви завітали до нас сьогодні з офіційним візитом. Німеччина як багатолітній партнер Чернівецької області засвідчує нам партнерство і відданість», – зазначив Сергій Осачук. – Запевняю вас, що ми максимально збережемо всі напрацювання, котрі були дотепер, ми усвідомлюємо важливість цього сталого розвитку і довіри, яку ми маємо між нашими країнами».

«Найбільшою основою довіри і дружби є горизонталь міжлюдських взаємин та інтенсивного обміну», – зазначив Сергій Осачук та акцентував на важливому значенні партнерства між університетами Чернівців та Німеччини. Він відзначив, що саме стипендіальні програми Європейського Союзу (Еразмус Мундус, програма Академічної мобільності, а також і стипендії німецьких фондів) надають можливість навчатися та стажуватися нашим студентам у Німеччині.

Разом з тим, він зауважив на прагненні активізації економічної, бізнесової взаємодії у стосунках з Німеччиною на території Чернівецької області.

«Тільки тоді, коли в нас будуть позитивні приклади внутрішнього інвестора, місцевих бізнесменів – громадян України, ми сподіваємось на прихід закордонних інвесторів», –  підкреслив голова ОДА. – Ми хочемо та зобов’язані створити тут територію довіри до держави».

Разом з тим, очільник виконавчої влади краю висловив переконання, що основою розвитку регіону повинні стати, з одного боку, громадянське суспільство, його мобілізація, з іншого боку, регіональна бізнесова програма: «Ми – лише помічники бізнесу: вони створюють робочі місця, середовище комфортного життя, наше завдання – допомогти та бути асистентами».

У свою чергу Йєнс Краус – Массе привітав Сергія Осачука від імені Посла ФРН з призначенням на нову відповідальну посаду – голови Чернівецької обласної державної адміністрації та зауважив, що Чернівці – одне з найулюбленіших міст німецьких послів.

Разом з тим Йєнс Краус-Массе зауважив, що Україна потребує ще більше іноземних інвестицій, левова частка яких можливо буде з Німеччини. Звичайно, тоді освітні контакти та комунікації між Чернівецькою областю та Німеччиною відіграватимуть важливу роль.

За підсумками зустрічі Сергій Осачук наголосив на цінності нашого регіону у вимірі регіонального партнерства Чернівецька область – округ Швабія: «Ця співпраця розвивається вже понад 25 років, і ми отримуємо суттєву допомогу у сфері соціального захисту, культури, освіти. Плануємо й надалі розвивати міжрегіональне партнерство, адже це є ефективний інструмент, зокрема для європейської інтеграції України».

 

Сайт Чернівецької ОДА

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.