Menu
Школярі Сторожинеччини виготовляють пічки-обігрівачі та маскувальні сітки для воїнів АТО

Школярі Сторожинеччини виготовляють пічки-обігрівачі та маскувальні сітки для воїнів АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 18.12.2014


DSC084431За інформацією управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, впродовж жовтня-грудня 2014 року з метою допомоги воїнам Збройних Сил України, які захищають територіальну цілісність нашої держави, виховання почуття патріотизму, співпереживання за долю України у підростаючого покоління у навчальних закладах Сторожинецького району провели акції «Допоможи українській армії», «Зігрій воїна», «Напиши лист солдату», «Школярі Буковини українському війську», «Миколай тебе любить».

У рамках акцій під час уроків трудового навчання діти зібрали та виготовили 304 міні-пічки-обігрівачі для солдатів, зв’язали 1076 пар шкарпеток, 255 пар рукавичок та 20 светрів.

У своїх листах захисникам Вітчизни діти висловили їм щиру підтримку та побажали здоров’я, наснаги і швидкого повернення додому. Свої листи учні доповнили малюнками й гаслами на патріотичну тематику.

Водночас у рамках акції «Допоможи українській армії» зібрано майже 76 тисяч гривень, які направили як цільову адресну допомогу мобілізованим військовослужбовцям, пораненим учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО, а також обласному та районному координаторам по допомозі учасникам АТО.

Під час акції «Миколай тебе любить» для дітей зі сходу України зібрано теплий одяг , іграшки (45 мішків), новорічні подарунки, солодощі та печиво (53 коробки).

Наразі в ЗНЗ району продовжується акція «Школярі Буковини – українському війську» з виготовлення «макувальних сіток», шкарпеток та рукавичок.


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.