Menu
Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

By In Новини On 06.12.2018


За інформацією служби у справах дітей районної державної адміністрації, 4 грудня, при заступнику голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василю Гостюку проведено засідання обласної комісії  з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

За результатами засідання визначено об’єкти нерухомості, придбання яких здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції, в т.ч. в Сторожинецькому районі:

  • Великокучурівською сільською радою ОТГ – будинок як житло для дитячого будинку сімейного типу в с. Тисовець Строжинецького району;
  • Сторожинецькою районною державною адміністрацією – житло та земельна ділянка для 1 особи з числа дітей-сиріт в с. Бобівці Сторожинецького району на правах власності.

У 2018 році для Чернівецької області передбачено виділення коштів в сумі 6386,4 тис. грн. у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

За підсумками засідання профільної обласної комісії визначено об’єкти нерухомості, придбання яких здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції у 2018 році:

  • 1 будинок як житло для дитячого будинку сімейного типу в с. Тисовець Сторожинецького району;
  • 5 житлових приміщень, як житло для 7 осіб зазначеної категорії на правах власності, на території м. Вижниця та смт. Берегомет Вижницького району, с. Кам’яна, с. Банилів-Підгірний, с. Бобівці Сторожинецького району;
  • 8 житлових приміщень, які будуть використані як соціальне житло для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на територіях с. Чудей Сторожинецького району, м. Вижниця, м. Вашківці, с. Карапчів, с. Іспас Вижницького району, м. Заставна.

Станом на 05 грудня 2018 року розподілено між районними бюджетами, бюджетами об’єднаних територіальних громад 5932,248 тис. грн. Нерозподілений залишок складає 454, 151 тис. грн. Чергове засідання комісії планується 14 грудня 2018 року.

З метою  використання субвенції  в повному обсязі місцеві ради Сторожинецького району можуть ще подати свої пропозиції до обласної комісії.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.