Menu
Служба за контрактом – не перешкода для отримання “військової” пенсії

Служба за контрактом – не перешкода для отримання “військової” пенсії

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 09.02.2017


З 7 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Даними змінами передбачено, що пенсіонерам з числа військовослужбовців, особам начальницького і рядового складу, що мають право на пенсію за згаданим вище Законом, у разі прийняття їх на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, виплата пенсій не буде припинятися. Після їх звільнення із служби  пенсійне забезпечення  здійснюватиметься з урахуванням додаткової вислуги років від часу призову їх на військову службу до дня фактичного звільнення. Якщо ж новий розмір пенсії буде нижчим за розмір, який вони отримували раніше, виплата буде проводитись у попередньо призначеній сумі.

Зважаючи на викладене, починаючи з 7 січня цього року, “військові” пенсії виплачуються особам, які уклали контракт, у тому числі і новий контракт під час особливого періоду, незалежно від терміну, на який його укладено.

Відповіді на свої запитання щодо пенсійного забезпечення можна отримати через «Контакт – центр», що працює в управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, зателефонувавши за номером 51-83-01 або на контакт voenpens.chernivtsy в мережі Skype  з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 год., у п’ятницю – з 9.00 до 16.45 год. з перервою на час обіду з 13.00 до 13.45 год.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.