Menu
Служба зайнятості пропонує безробітним тимчасову зайнятість

Служба зайнятості пропонує безробітним тимчасову зайнятість

By In Новини, Роз'яснення On 16.05.2018


Серед активних заходів сприяння зайнятості населення Чернівецької області, які здійснює державна служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Про це повідомляє директор Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Світлана Жар.

«Залучення людей до таких робіт вирішує одночасно кілька важливих завдань: забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, особливо тих що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, задоволення суспільно корисних потреб в інтересах територіальної громади», – наголошує посадовець.

Упродовж січня-квітня 2018 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру Сторожинецькою районною службою зайнятості залучено 62 особи, з них 50 безробітних приймали участь у роботах тимчасового  характеру. Найбільш поширені види громадських робіт: роботи на об’єктах соціальної сфери, озелення територій громад. Разом з тим, в нашому районі крім зазначених видів робіт, проводяться тимчасові роботи по збору  та заготівлі лікарської сировини спільно з Сторожинецьким коопзаготпромом. Так як, на сьогоднішній день найбільшою проблемою є працевлаштування безробітних в сільській місцевості, а лікарська сировина збирається в екологічно чистій місцевості, то найбільше до таких робіт залучаються жителі сіл та селища. Такі тимчасові роботи є найбільш чисельними.

Долучаючись до виконання тих чи інших суспільно корисних завдань, безробітні мають можливість набути професійних навичок, зарекомендувати себе і згодом працевлаштуватись на постійне місце роботи.

Служба зайнятості працює заради досягнення головної мети – благополуччя кожної людини, яка сподівається на допомогу в працевлаштуванні.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.