Menu
Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено профілактичні рейди

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено профілактичні рейди

By In Новини On 12.03.2018


Впродовж минулого тижня, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень, травматизму, нещасних випадків серед дітей, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Сторожинецьким відділом поліції Головного управляння національної поліції України в Чернівецькій області проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час рейду додатково перевірено дотримання культурно-розважальними закладами, ігровими залами, комп’ютерними клубами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування зазначених закладів дітьми.

Зокрема продавців алкогольних та тютюнових виробів попереджено про заборону продажу відповідного товару неповнолітнім та про адміністративну відповідальність в разі порушення норм законодавства.

За результатами проведення профілактичного рейду «Діти вулиці» дітей не виявлено.

Окрім того, з метою забезпечення прав та законних інтересів дітей здійснено виїзд в село Великий Кучурів, під час якого обстежено 3 сім’ї, в яких проживають 8 дітей, з них 7 дітей перебувають на обліку, як діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду та попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей.

Також здійснено терміновий виїзд в село Бобівці у зв’язку із створенням загрози для життя та здоров’я дітей, та враховуючи погіршення погодніх умов, зниження температури повітря.

Під час виїзду обстежено 2 сім’ї, в яких проживають 7 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, неприпустимості створення умов, які б загрожували життю та здоров’ю дітей, попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей.

Відтак службою з метою здійснення право-освітніх заходів, профілактики негативних проявів у дитячому середовищі та попередження дитячої злочинності, проведено право-виховну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тисовецькій ЗОШ І-ІІ ст., Годилівському НВК Сторожинецького району.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.