Menu
Social Project Awards приймає заявки на другу щорічну премію соціальних проектів

Social Project Awards приймає заявки на другу щорічну премію соціальних проектів

By In Новини, Оголошення, конкурси On 08.08.2018


Активісти зі всієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Журнал PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України і компанії Цитрус оголошує про старт прийому заявок на другу премію соціальних проектів – Social Project Awards!

Основна мета премії — розповісти про проект всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує всі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн-голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн-голосування.

Особливістю цього року стане нова номінація «Ідея», куди учасники можуть подати проект на його першій стадії — ідеї.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій премії: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Для участі і другій зорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: https://awards.org.ua.

За детальнішою інформацією звертатися за телефоном 0931007376. 

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.