Menu
Соціальний захист осіб з інвалідністю Сторожинецького району обговорили під час засідання круглого столу

Соціальний захист осіб з інвалідністю Сторожинецького району обговорили під час засідання круглого столу

By In Новини On 17.04.2019


Сьогодні, 17 квітня, у Сторожинецькому районному будинку національних культур відбулося засідання крулого столу на тему: «Соціальний захист осіб з інвалідністю Сторожинецького району та Сторожинецької об’єднаної територіально громади».

Захід ініційований Сторожинецькою районною організацією Союз організацій інвалідів України під керівництвом Олександра Хавронюка.

Участь у засіданні взяли голова Чернівецької обласної організації СОІУ Микола Рошко, представники управління праці і соціального захисту населення Сторожинецької районної державної адміністрації, відділу соціального захисту населення та у справах дітей Сторожинецької міської ради, районної служби зайнятості, Сторожинецької районної лікарні та особи з інвалідністю.

Під час засідання круглого голова Сторожинецької районної організації Союз організацій інвалідів України Олександр Хавронюк інформував присутніх про те, що у Сторожинецькому районі проживає 5777 осіб з інвалідністю та існує чимало питань із соціального захисту цієї категорії громадян, покращення доступності маломобільних громадян до об’єктів соціальної інфраструктури району тощо.

Відтак мова йшла про забезпечення осіб з інвалідністю пільговими медикаментами та візками, санаторне лікування вказаної категорії громадян, надання субсидій на житлово-комунальні послуги.

Водночас порушено тему доступності осіб з інвалідністю до соціальних закладів та об’єктів торгівлі у районі. Наголошено на необхідності побудови або ремонту пандусів до окремих об’єктів, відповідному облаштуванні вбиралень для осіб з інвалідністю тощо.

Також обговорено питання працевлаштування осіб з інвалідністю за посередництвом районної служби зайнятості, а також можливість навчання у Львівському професійно-реабілітаційному центрі.

За підсумками засідання круглого столу прийнято відповідні рекомендації щодо покращення інфраструктури та збільшення фінансування на ліки та засоби гігієни для осіб з інвалідністю, які здійснюються за рахунок місцевих бюджетів.  


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.