Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районнної державної адміністрації та районної ради від 16 квітня 2018 року № 10 «Про заходи з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»

Спільне розпорядження Сторожинецької районнної державної адміністрації та районної ради від 16 квітня 2018 року № 10 «Про заходи з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»

By In Новини, Розпорядження On 16.04.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону  України  «Про  місцеві державні адміністрації», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 26 березня 2018 року № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою належного відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів із відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 117 – 19/2017.
  2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів.

2) письмово інформувати відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 11 травня 2018 року.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) про виконання Заходів інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 18 травня 2018 року;

2) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

Голова районної                                                       Голова

державної адміністрації                                         районної ради      

                                     Я. Бартош                                                         І. Лосік

 

Склад Оргкомітету

Заходи 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.