Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 11 травня 2018 року № 17 «Про організацію та проведення в Сторожинецькому районі Чернівецької області районного свята «Вишиванка Підгір’я»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 11 травня 2018 року № 17 «Про організацію та проведення в Сторожинецькому районі Чернівецької області районного свята «Вишиванка Підгір’я»

By In Новини, Розпорядження On 11.05.2018


Керуючись статтею 6, пунктом 6 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктом 7 статті 55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою популяризації здобутків художників-аматорів та майстрів народної творчості Буковини:

  1. Провести 17 травня 2018 року в Сторожинецькому районі Чернівецької області районне свято «Вишиванка Підгір’я».

 

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Сторожинецькому районі Чернівецької області районного свята «Вишиванка Підгір’я» (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити заходи з підготовки та проведення в Сторожинецькому районі Чернівецької області районного свята «Вишиванка Підгір’я» (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, рекомендувати виконкомам місцевих рад району про проведені Заходи письмово інформувати відділ культури, національностей та релігій районної державної адміністрації до 30 травня 2018 року для узагальнення та підготовки інформації районній державній адміністрації.

 

  1. Відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації про виконання цього розпорядження письмово інформувати районну державну адміністрацію до 05 червня 2018 року.

 

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації матеріалів щодо проведення заходів районного свята «Вишиванка Підгір’я».

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

Голова районної                                           Голова

державної адміністрації                            районної ради      

                          Я. Бартош                                                      І. Лосік

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.