Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 21 червня 2018 року №22 «Про відзначення в Сторожинецькому районі 22-ї річниці Конституції України»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 21 червня 2018 року №22 «Про відзначення в Сторожинецькому районі 22-ї річниці Конституції України»

By In Новини, Розпорядження On 21.06.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону  України  «Про  місцеві державні адміністрації», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 28 березня 2018 року № 91/2018 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України», з метою гідного відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України, враховуючи провідну роль Основного Закону України для розвитку правової системи держави:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі 22-ї річниці Конституції України (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі 22-ї річниці Конституції України (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі 22-ї річниці Конституції України (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 117 – 19/2017.
  2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконкомам об’єднаних територіальних громад, сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів;

2) письмово інформувати відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 04 липня 2018 року.

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 11 липня 2018 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

 

Голова районної                                                Голова

державної адміністрації                                  районної ради

                            

                                  Я. Бартош                                              І. Лосік

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.