Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 25 липня 2019 року №46 «Про відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 25 липня 2019 року №46 «Про відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України»

By In Новини, Розпорядження On 25.07.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 11 липня 2019 року №513/2019 «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України», з метою гідного відзначення у 2019 році 28-ї річниці незалежності України:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.
  2. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України (далі – Заходи), що додаються.
  3. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України (далі – Кошторис витрат), що додається.
  4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2019 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки (в новій редакції), затвердженій рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.
  5. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати відділ організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до  30 серпня 2019 року.

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 06 вересня 2019 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

В.о. голови районної                                       Голова

державної адміністрації                                 районної ради

          Д. КОВАЛЬЧУК                                                   І. ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.