Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 26 березня 2020 року №12 «Про нагородження з нагоди відзначення ювілею від Дня народження»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 26 березня 2020 року №12 «Про нагородження з нагоди відзначення ювілею від Дня народження»

By In Новини, Розпорядження On 26.03.2020


Керуючись  статтями  6, 41 Закону України   «Про місцеві державні адміністрації» та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Сторожинецька центральна районна лікарня» від 25 березня 2020 року № 612, (додається), за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження:

  1. НАГОРОДИТИ спільною Почесною грамотою Сторожинецької районної державної адміністрації та Сторожинецької районної ради ДІДУХА Миколу – заступника головного лікаря з контролю якості лікування та питань охорони материнства і дитинства комунального некомерційного підприємства «Сторожинецька центральна районна лікарня» (60 років – 28 березня 2020 року).
  2. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації ГРИНЧУКА Сергія та заступника голови районної ради ФІЛІПОВИЧА Володимира.

 

 

Голова районної                                                    Голова районної

державної   адміністрації                                      ради                

                               Дмитро БАЛІНОВ                                         Іван ЛОСІК


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.