Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 26 жовтня 2018 року №40 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня Гідності та Свободи»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 26 жовтня 2018 року №40 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня Гідності та Свободи»

By In Новини, Розпорядження On 26.10.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону  України  «Про  місцеві державні адміністрації», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року № 339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи», з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, у зв’язку з п’ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності:

 

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в

Сторожинецькому районі Дня Гідності та Свободи (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня Гідності та Свободи (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі Дня Гідності та Свободи (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки в новій редакції, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.
  2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконкомам міської, селищної та сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати відділ організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 27 листопада 2018 року.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати управління суспільних комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації до 07 грудня 2018 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

 

Голова районної                                                 Голова

державної адміністрації                                   районної ради

                       Я. БАРТОШ                                                    І. ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.