Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 27 січня 2020 року №3 «Про нагородження з нагоди відзначення 70-річчя від Дня народження»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 27 січня 2020 року №3 «Про нагородження з нагоди відзначення 70-річчя від Дня народження»

By In Новини, Розпорядження On 27.01.2020


Керуючись  статтями  6, 41 Закону України   «Про місцеві державні адміністрації» та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши спільне подання керівника апарату Сторожинецької районної державної адміністрації ГРИНЧУКА Сергія та керуючого справами – заступника керівника виконавчого апарату Сторожинецької районної ради СТИРАНА Сергія від 23 січня 2020 року № 18/216, (додається), за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову місцевого самоврядування, активну участь в громадському житті району та з нагоди відзначення 70-річчя від Дня народження (27 січня 2020 року):

  1. НАГОРОДИТИ спільною Почесною грамотою Сторожинецької районної державної адміністрації та Сторожинецької районної ради ПЛЕГУЦУ Матвія – заслуженого лікаря України, депутата Сторожинецької районної ради та Чернівецької обласної ради багатьох скликань.
  2. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації ГРИНЧУКА Сергія та заступника голови районної ради ФІЛІПОВИЧА Володимира.

 

 

В.о. голови                                                                                 Голова районної

районної державної   адміністрації                               ради                

                               Василь ГОЦУЛЯК                                                            Іван ЛОСІК

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.