Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 28 травня 2020 року №14 «Про нагородження з нагоди відзначення ювілею від Дня народження»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 28 травня 2020 року №14 «Про нагородження з нагоди відзначення ювілею від Дня народження»

By In Новини, Розпорядження On 28.05.2020


Керуючись  статтями  6, 41 Закону України   «Про місцеві державні адміністрації» та частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши спільне подання керівника апарату Сторожинецької районної державної адміністрації ГРИНЧУКА Сергія та керуючого справами – заступника керівника виконавчого апарату Сторожинецької районної ради ІЛАЩУК Мирослави від 27 травня 2020 року № 18/1174, (додається), за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову місцевого самоврядування, активну участь в громадському житті району та з нагоди відзначення 55-річчя від Дня народження (29 травня 2020 року):

  1. НАГОРОДИТИ спільною Почесною грамотою Сторожинецької районної державної адміністрації та Сторожинецької районної ради ІСТРАТІЙ Анну – приватного підприємця, депутата Сторожинецької районної ради.
  2. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації КУХАРУКА Андрія та заступника голови Сторожинецької районної ради ФІЛІПОВИЧА Володимира.

 

 

Голова районної                                                                 Голова районної

державної   адміністрації                                               ради             

                               Дмитро БАЛІНОВ                                                             Іван ЛОСІК


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.